DU MOTION'da 3. Toplantımızı Gerçekleştirdik.

15 Ocak 2021 12:19 KARGENÇ Club 272

COVID-19'un spor etkinlikleri üzerindeki etkisine ilişkin eğitim DU MOTION adlı sporda gönüllülük proje ekibi üçüncü çalışma toplantısını gerçekleştirdi

 

DU MOTION adlı Erasmus+ Spor projemizin üçüncü toplantısı için 30 Kasım 2020 tarihinde bir araya gelen yedi ülkenin temsilcileri ile sporda gönüllülük modülleri sunumları yaptık. Başlangıçta Varşova'da planlanan toplantı, bilinen pandemik koşullar nedeniyle tekrar çevrimiçi yapıldı.

 

Belçika, Bulgaristan, İtalya, Polonya, İsveç, Türkiye ve Hırvatistan'dan kuruluşlar, 2021'de başlayacak olan eğitim için materyal hazırlamaya devam ediyor.

 

Söz konusu materyaller ile her ülkede 40 gönüllü, spor etkinliklerinin organizasyonu ile ilgili tüm detaylar hakkında eğitilecektir.

Hazırladığımız modül, tüm ortakların ilk kez karşılaştığı evrensel bir zorluk olarak COVID-19'un spor etkinlikleri üzerindeki etkisine adanacak özel bir modüldür. Proje ekibinin sonraki adımları arasında modülün son haline getirilmesi, el kitabının taslağının hazırlanması ve Belçika dışındaki tüm ortak ülkelerde planlanan eğitimlerin hangi formatta gerçekleştirileceği üzerinde anlaşmaya varılması yer almaktadır.

 

Gönüllülerle çalışmanın öneminin farkında olan ve mevcut sınırlayıcı durumun yakında geride kalacağını ümit eden proje katılımcıları, pandemi sonrası dönem için her şeyin ayarlanması ve Nisan 2022 de Dubrovnik’te planlanan büyük bir uluslararası gönüllü konferansı için planlana şekilde faaliyetleri yürütüyorlar. 

For more information: press@du-motion.com

 

 

www.du-motion.com/EPS

www.facebook.com/dumotionEPS

www.instagram.com/dumotioneps

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Karasu Gençlik, Sanat ve Spor Kulübü Derneği

Karasu Gençlik, Sanat ve Spor Kulübü Derneğine ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

KARGENÇ Club

Kemalpaşa Mah. Medeniyet Bulvarı No:11/102 (Chivasso Lounge & Cafe Restaurant Üstü) Serdivan / Sakarya
54050 Serdivan / Sakarya (Adapazarı)

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.